O hotelu Monica Praha

Hotel Monica - Praha: pohled na hotel

Hotel Monica je postaven na krásném místě s jedinečným výhledem na město. Tento hotel v Praze nabízí svým hostům pohodlí a komfort v moderně zařízeném prostoru, který je sladěn do příjemných hřejivých odstínů. Chcete-li, posaďte se u krbu v naší restauraci nebo ochutnejte plzeňské pivo u našeho baru. Pro večeře při svíčkách doporučujeme sezení na terase s překrásným výhledem na Prahu.

K báječné relaxaci Vám také poslouží bazén hotelu Monica. Na lehátkách u bazénu či při posezení v jeho blízkosti nezapomeňte ochutnat některý z koktejlů, nebo se nechte zlákat sladkým či jiným kulinářským pokušením.

Salonek hotelu tvoří ideální prostředí pro vaše schůzky a jednání. Vysokorychlostní internet poskytujeme zdarma. Bezpečné parkoviště je umístěno na vlastním pozemku hotelu Monica.

Hotel Monica - Praha: salonek Hotel Monica - Praha: salonek
Hotel Monica - Praha: pokoj Hotel Monica - Praha: pohled ve dne

Pobyt v našem hotelu spojený s návštěvou pražských památek - Karlova mostu, Pražského hradu a Starého města Vám zajistí nezapomenutelný zážitek z jednoho z nejkrásnějších měst na světě.

Praha Praha - Kartův most Praha - Kartův most
Praha - Kartův most Praha - řeka Vltava Praha
Monica - hotel Praha patří mezi dopravně nejlépe situované hotely v Praze, nebo> se nachází několik minut jízdy od dálnice E55 (D1; směr Brno, Wien) i od dálnice E50 (D5; Jižní spojka, směr Plzeň, Nürmberg). Od těchto dálnic má pražský hotel Monica směrové dopravní značení a tak je velmi snadné ho najít.

Karlův most a Staré město pražské jsou vzdáleny přibližně 10 minut, letiště Praha - Ruzyně přibližně 30 minut, Wilsonovo nádraží přibližně 15 minut. Zastávka autobusu, tramvaje a metra je v blízkosti hotelu Monica.